Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik telefonra is telepíthe...

Pszicho88 kérdése:

Létezik telefonra is telepíthető kémprogram?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Létezik olyan kémprogram, ami a google fiókon keresztül képes adatokat gyűjteni az illetőről?

Összekapcsolódva a számítógéphez és azon át infókat ad a mobilra.


Köszi a választ.



2020. nov. 6. 20:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Nagyon 1szerű kémprogramokat telepíteni ha fizikailag is hozzá férsz a telóhoz.


A google fiók meg alapból gyűjti az adatokat, engedélyt adtál rá.

2020. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Le lehet tiltani a google fiókot, vagy van helyette más alternatíva?

Esetleg tudsz ajánlani telóra ingyenes kémprogram irtót?

2020. nov. 6. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:

A kémprogram irtó maga a kémprogram.

Ha fosol hogy belenéz valaki a telefonodba, kapcsold le róla a netet.

2020. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Hát ha androidos telót használsz, akkor nincs más, csak a google.


Nem lehet letiltani, mert az internet az maga a kémprogram.


Nincs olyan hogy senki se tudja hogy mit csinálsz.


Legrosszabb esetben a szolgáltatód mindent logol.


Esetleg használhatsz vpn-t vagy proxy-t ilyesmi...

2020. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Google alapból kémkedik, illetve az fb is nem a jelszavadat lopja el, hanem az információkat gyűjti róla. Amúgy van elég sok kémprogram, ami a háttérben futva továbbítja az adatokat, de nem biztos, h csak neked. Elég kétélű fegyver tud lenni
2020. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csak, mert melóhelyen van egy energiavámpír srác és már- már a Fekete Tükör sorozatba (mikor a lány 1 napja minden nap ismétlődik) illő dolgok történnek velem.


Rendeltem pár napja egy új telót és rá 1-2 napra már sutyorogtak egymás között h kártya csere lesz.

De elég sok ilyen dolog van, ami történt velem és tudnak róla.

Pár hónapja előadta a srác a gyerekkori dolgaimat, amik megtörténtek velem. Mikor szüleimmel gyerekként vártunk ebbe a felfújhatós várba és aztán sose mertem bemenni és mindig visszafordultunk. Meg azt állítja hogy ő látja mások gondolatait, ami viszont kamu lehet.

Van valami összeköttetése kormányzati szinten és lehallgatnak, ezt tudom elképzelni.


Már felmondtam de még pár napot be kell vállaljak.


Van ingyenes vpn, proxi telóra?

Köszönöm.

2020. nov. 6. 22:16
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom volt e hasonló dolog, ami veletek történt már, de konkrétan mikor ez a srác beszélt hozzám a fejem tetején furcsa bizsergést éreztem, mintha behatolt volna a fejembe és kapcsolódott volna hozzá és a gondolataimhoz.

Gyakran ha itthol vagyok is rá gondolok és mintha kémkedne utánam.


Persze most lehet beszélni, hogy paranoia, de eddig ilyesmi nem fordult elő soha. Gondolom hivatali szinten le tudják hallgatni az embert. telóját- internetét


Van ez ellen magasabb szintű védelem?

2020. nov. 6. 22:24
 8/12 A kérdező kommentje:

Minden nap telefonál, olyankor kimegy.

Melóhelyeken szoktak ilyesmik lenni, hogy ha valaki nem szimpi, akkor minden róla szól, mint egy burkolt és alattomos pszichológiai hadviselés, megtervezett szívatásokkal.


Különleges képességem van ezekbe a helyekbe beleválasztani.

2020. nov. 6. 22:26
 9/12 A kérdező kommentje:

Olyasmit mondott, hogy 2022-ig fog tartani a koronavírus és hogy neki kormányzati szinten van kapcsolata és onnan kapta az infót.

Gondolom belenéztek a-z -ig mindenembe, a családtól kezdve az előéletre, kórházi kezelések, teló, internet.

Élő big brother.


Bocs, ha sokkoló, azért írtam le, nehogy más is így járjon.

2020. nov. 6. 22:29
 10/12 anonim válasza:
...
2020. nov. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!