Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha nem mindig...

Mit csináljak ha nem mindig jelez a messenger, ha rám írnak?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt rámírt vki, de semmi jelzést nem adott a telefonom. Mikor rámentem délután a Facebookra, csak akkor írta ki. A legnagyobb bajom az, h sztem ez nem beállítási probléma, mert van amikor még rögtön jelez, pedig nem is netezek közben. Szóval fogalmam sincs mitől függ!

2020. nov. 8. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Bugos.

Hol jelez, hol nem.

Én 2012-18 között használtam, végig ilyen volt.

2020. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen. Volt, hogy órákkal később jöttek meg az üzenetek, egyszerre, amikor beléptem a Facebook alkalmazásba.
2020. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a telefonod bezárja a háttérben futó alkalmazások zömét, így a Messengert is.

Ez beállításprobléma. Milyen telefonod van? (Így pontosabban fogjuk tudni megmondani, hol tudod ezt állítani, de általánosságban az akkumulátor --> alkalmazásindítás résznél találod.)

2020. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

találtam egy olyat, hogy alkalmazásadatok, és a messengernél beállítottam az automatikus indítást. nem tudom lesz e eredménye. de majd írok még.

köszönöm az eddigi tanácsokat

2020. dec. 3. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!