Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezekbe a telefonokba van...

Ezekbe a telefonokba van magyar nyelv?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2020. nov. 10. 05:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de azt se, hogy miért kerül ennyibe, legalábbis az első.

Én nem mernék külföldről telefont venni, bármi garis probléma van, lehet szenvedni. Hallottam én már ismerőst, akinek nem igazán működött a telója (nem tudom milyen márkát vett), magyar nyelv nem volt benne, természetesen csak pénzért varázsoltak bele a szervizben magyar nyelvet, mivel garit nem tudta érvényesíteni ha volt egyáltalán, egyébként se működött túl sokáig a telefon.

2020. nov. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Elméletileg kell lennie.
2020. nov. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itthon is ugyanilyen drága mindkettő! Az iPhone-nál ez megszokott dolog a márka miatt, ráadásul a 12-es a legújabb széria, a Sony-tól viszont szokatlan az ilyen magas árazás, főleg úgy, hogy az Xperia 1 II-nek hiányosságai is vannak!

Ha itthon is megkapod ennyiért, minek rendelnéd külföldről? És az itthoniban legalább kétségtelenül van magyar nyelv!

2020. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamint országba való beérkezéskor ismét fizetsz egy szép összeget, ha külföldről (EU-n kívülről) jön...
2020. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2020. nov. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!