Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állíthatom be a kislány...

Hogyan állíthatom be a kislányom telóján ne jelenjenek meg a youtubeon tikk tokk napok rövid videók?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értek hozzá de nagyon zavar hogy ha nem keres rá akkor is feltünnek a rövid videók." Napok"
2020. nov. 10. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A "rövid történetek" a youtube saját felülete, ahol Youtube-ra feltöltött tartalmakat listáz, nem a Tik Tok-ét. Arra viszont nem tudsz hatással lenni, hogy ha TikTok-ról átteszik Youtube-ra a videót, és azt beválogatják, az technikailag Youtube-tartalom, de tartalmilag TikTok forrású.

És azt írják, hogy a prémium (fizetős) részlegében sem kapcsolható ki.

2020. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem értek hozzá de nagyon zavar hogy ha nem keres rá akkor is feltünnek a rövid videók."

Sajnos ez van ha okostelefont adnak a gyerek kezébe.

2020. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kulcsszó: tudatos internethasználat.

Bár előbb szerintem a helyesírásra kéne rágyúrni.

2020. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyet ti hol láttok amúgy? :D

Nekem a youtube app úgy néz ki, hogy kereső + ajánlott videók.. (A többi menüpontban felkapott videók, feltöltés, feliratkozások és saját könyvtár)..???

Amúgy nem hiszem hogy le tudod tiltani a tik tokról származó videókat, ha feltöltik youtube-ra, akkor onnantól az youtube-videó, hiába származik máshonnan.

Vagy félreértek valamit? Tényleg ötletem sincs, miről lehet szó, pedig napi szinten használom a youtube appot.. :DDD

2020. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!