Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet telefonra Windows...

Hogyan lehet telefonra Windowst telepíteni?

Figyelt kérdés
Vagy bármi lehet, Mac OS meg Linux is.

2020. nov. 11. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy
2020. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt Windows Phone, talán még kapsz működő példányt használtann
2020. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Most is az van rajta, ragyogóan működik..

Glofish ETEN X600, WinMO 6.1-el.

Fut rajta az IGO, friss térképekkel, ragyogóan navigál, van WiFi, BT kapcsolata,rádió, fényképez, SMS és így tovább...

Néha előveszem, szívem csücske az a telefon, teljesen átszabtam az alap szoftverét, kidobáltam azokat az appokat, amiket úgyse használtam , betelepítettem, amiket úgyis letöltöttem volna.

Csurig raktam így az erre a célra particionált területet...

Ma is megy, picivel több türelem kell hozzá...

2020. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nekem van egy Nokia Lumia 920. 8 év használat után, múlt héten váltottam egy Pixel4a-ra. Imádtam azt a telefont, a váltást az indokolta, hogy szinte semmi app nem működött rajta. Muszáj volt sajnos androidra váltani. Van egy érzésem, hogy ez az új teló nem fog 8 évet bírni. Az a lényeg, hogy windowst nem lehet mobilokra feltenni.


Linuxot igen. Illetve vannak telefonra fejlesztett linux disztribúciók (pl. android :D): LineageOS, Ubuntu touch etc. Itt arra kell figyelni, hogy nem minden disztró támogat minden telefont. Meg lehet szívni a hekkeléssel.


MacOSt nem lehet telefonra telepíteni, iOSt lehet, iphone-ra. :D másra nem.

2020. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az Android egy módosított Linux kernelen fut, ha jól tudom. Konzol appok is vannak.
2020. nov. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Emulátorral lehet Windows 95öt, esetleg 98at futattni, az újabbak nagyon lassúak lesznek vagy egyáltalán nem fognak futni így.
2020. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Emulátorral még a win 95 ill. 98 is döglassú. Használhatatlan is emellé, tehát totál értelmetlen.
2020. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak leírtam a kérdezőnek, hogy milyen lehetőségek vannak :)
2020. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudom, én meg kiegészítettem, hogy azért ne élje bele magát, hisz a boot idő is legalább félóra, ha nem több.
2020. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pár cikk a témában:

[link]

[link]

[link]

2020. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!