Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért dupláz/pattog ujjonan...

Miért dupláz/pattog ujjonan vett telefonomban a hangszóró?

Figyelt kérdés
Az a probléma támadt, hogy mikor belépek bármelyik játékba, akkor a hangszóró pattog illetve duplán adja a hangot mármint 2x hallok madár csicsergést mint mikor lefagy a gépen a játék és beakad a hang.. Maga a hangszóró jól szól, csak a játékoknál csinálja ezt.. És nem csak a telefon hangszórója, hanem a fülhallgatót ha bedugom is ezt csinálja.. Tipp ötlet valakinek? Előre is köszönöm a gyors válaszokat!

2020. nov. 12. 01:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy a telefon márka az huawei y5p
2020. nov. 12. 02:12
 2/3 KmsRys ***** válasza:
47%
Ez nem a hangszóró hibája. A telefon adatait megnéztem a neten, és azt kell hogy mondjam, ez nem játékra való! A RAM is csak 2GB, manapság ez nagyon kevés arra, hogy játékokat futtass a telefonon. Ez a pattogás és dupla hangkiadást az okozza, hogy a játék leterheli a telefont amikor elindul/tölt be a játék. Szóval nem a hangszóró a rossz, hanem a telefon hardvere a gyenge, és az van leterhelve annyira, hogy megakad a rendszer, ezáltal a hang is.
2020. nov. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt azért tartom valószínűtlennek, mert előző telefonom rosszabbul futtatta a játékot,ott is 2gb ram és mégse jelentkezett ez a hiba.. Másrészt nem csak oly játékoknál csinálja ezt ami nagy játék lenne, hanem példának okáért a superpad dj alkalmazásnál is ezt csinálja ami konkrétan egy regi nyomogombos telefonon is elfutna szerintem mert csak nyomkodni kell a beprogramozott hangokat.
2020. nov. 12. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!