Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívogat folyamatosan egy...

Hívogat folyamatosan egy 30-as szám. Letiltottam de folytatja más számról ami ugyanúgy kezdődik. Cseréljek számot?

Figyelt kérdés

0630 404 1587

0630 404 1585

0630 404 1586


Ezekről hívott eddig. Hiába tiltom le újrahív egy másik számról...


2020. nov. 13. 11:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#6 miért venném fel? Ha többszöri letiltás után is hívogat az már zaklatásnak minősül. Oké hívjon egyszer üzleti ügyből nem veszem fel akkor gondolhatja hogy nemérdekel...
2020. nov. 13. 18:05
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg azzal, hogy te előfizetést kötöttél náluk, benne van a szerződésben, hogy megkereshetnek ajánlatokkal, szóval nem fog zaklatásnak számítani.


másrészt meg azzal, hogy te letiltod, csak foglaltat fog jelezni, tehát a hívás sikertelen...protokoll szerint. márpedig a protokoll szerint az van, hogyha te a rögzített hívásban azt mondod, hogy köszönöm szépen, nem érdekel, azzal a hívás sikeres lesz és az üzletkötőt nem fogják basztatni a felettesei, hogy "ráhagyta", mert ilyen nincs.


és tedd össze a kezed, mert ez a korrekt módszer.

sokkal gerinctelenebbek azok az üzletkötők, közvéleménykutatók, akik rejtett számról keresnek...

2020. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szerintem vedd már fel:D Lehet, hogy csökkenteni akarják a percdíjadat, vagy valami jobb internetes csomagot akarnak ajánlani; egyébként a neten pl a 404 az valami hiba szokott lenni; tehát lehet, hogy valami hiba történt náluk, és most ezáltal, ennek okán, ezokból kifolyólag pénzt akarnak neked küldeni. Ha egyébként nem lenne hosszú a mondandójuk , küldenének sms-t is talán. Mondom, ha rövid. Egyszer vedd már föl szerintem nekik, ha olyan fontos . :)
2020. nov. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!