Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt a Turbado.hu-val...

Mi történt a Turbado.hu-val pontosan? Miért állt le?

Figyelt kérdés
És akik ott vásároltak, azokkal mi van? 🤯
2020. nov. 14. 19:20
1 2
 1/12 Gugu Gabor ***** válasza:
58%
2020. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudsz olvasni?


"Kedves Megrendelőink! Sajnos a Turbado.hu webáruház tevékenysége jelenleg szünetel. A függőben lévő megrendelések törlődnek. Előre kifizetett megrendelések esetén az összeget a lehető leghamarabb visszatérítjük. Köszönjük megértésüket, és mindenkitől elnézést kérünk az okozott kellemetlenség miatt!"

2020. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Ezt a [link] -ról másoltam be, bocs, lemaradt.
2020. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem írja le konkrétan, mi történt. :) Ezért kérdeztem, és az első válaszból ki is derült.
2020. nov. 14. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Nincs új a nap alatt...

Már vártam mikor bukik be ez a tróger vég is.

Akik megszívták azokat sajnálom, de nem mondhatjátk, hogy nem figyelmeztettük őket iss a gyakorin - ha kérdeztek.

2020. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bp1985 ***** válasza:
Nem is èrtem azokat, akik ilyen helyről vesznek akármit is.
2020. nov. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Illegális volt az üzleti modelljük. Aligha fognak újranyitni. A szerződésükben kisbetűsen le volt írva, hogy te nem megvásárolod a telefont, hanem bérled a telefont, amit fizetsz pedig a kaució volt. Erről pedig nem tájékoztatták a vásárolókat megfelelően. Szerintem itt Laci jól elmondja, hogy mi történt: https://www.youtube.com/watch?v=rvc8X7dKWms (5. perc).
2020. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem akarom védeni őked sz üzletpolitikájuk tekintetében, de az tény és való, hogy csaltak vagy sem, évekig megbízhsró bolt volt a vásárlók elégedettsége alapján. A garanciális kérdéseket korrekten kezelték, a pénzt is visszautalták rendesen, ha visszalépett valaki a vásárlástól. Az ilyen gsm boltok közül ez volt a legfelkapottabb, üzletük is volt Budán.


Én nemrég vettem tőlük, most ugrott a garanciám valószínűleg, bár a dobozba van gyártói gari papír, mivel se kitöltve se semmi, nincs a cég, hogy rendezkedjen, valszeg ez ugrott. Viszont:


Sose értettem ezt az állandó nyávogást a gari körül. Szerintem túlhypeolják sokan ezt a kérdést. 50-60 ezrekkel volt olcsóbb itt egy teló, mint a gyártónál. Volt, amelyik akár egy százassal is. Aki vett ilyen helyekről telefont, akár 2-3-at is, az simán 200 ezret megspórolt az évek alatt. Ennyiérr, ha egyszer bekekszel egy telefon, aminek 1:100-hoz az esélye, akkor se kerül 200-ba a javítás. Ha nem az alaplap megy szét, ami nagyon ritka, és az elején látszik már, vagy nem a kijelzöt töröd szét, minden más gyakorlatilag 50 ezer Ft alatt van bőven. Ennyivel mrg simán olcsóbb. Még egyszer, nem védem a csalást, de végfelhasználóként nekem oly mindegy mit csinál, az ár számít

2020. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

vásárlók - bérlők

vásárlástól - bérléstől

vett - bérelt


nem a tied a telefon ember!

tudod ez mit jelent?

attól hogy a turbado bebukott még nem lett tied a telefon! - leesik a tantusz? :D

2020. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
#9 ez egy baromság. Egyrészt csak az bérelt, aki prémium csereprogramot választotta. A sima rendelés az nagyrészt vásárlás volt. Mellesleg az a telefon, ha jogilag nem is a "vásárlóé", akkor sem fogja senki több tízezer embertől visszakövetelni. Egyébként meg ez a fogyasztó megtévesztése volt (nehogy azzal gyere, hogy sz Á.SZ.F.-ben benne volt mert egy bújtatott rész ellenére ez megtévesztés, nyilvánosan közölniük kellett volna egyértelműen.), szóval eleve semmisnek minősül a szerződés.
2020. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!