Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5, apple ID problémában...

Iphone 5, apple ID problémában tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A saját régi Iphone 5 készülékemet nem használtam már egy jópár éve, és sajnos teljesen elfelejtettem az apple id jelszavam. Mindig felírom külön a jelszavaimat, de ezt sehol sem találom.. azok közül, amiket szoktam használni, semmi nem jó neki, és nem tudok már rájönni mi lehet... Próbáltam az elfelejtett jelszó lehetőséget használni, amivel nem is lenne alapvetően baj, de megszűnt az a telefonszámom amivel korábban ezt a készüléket használtam, mert nem csináltam meg rá az adategyeztetést, és azóta új számom van... Az e-mail címem viszont jó, és még mindig él szerencsére, amivel össze van kötve a telefon!

Ezt megadtam és az új telefonszámomat, amire kértem a visszaállításhoz információkat, viszont azt írta, hogy kb. 1 hónap múlva kapom majd az értesítést az új telefonszámomra a visszaállításhoz.

Szerintetek ezt nem lehetne valahogy hamarabb elintézni, vagy nincs ennek valami egyéb legális módja?


2020. nov. 23. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Apple/Ügyfélszolgálat

06 80 983 435

Hívd fel őket!

Ha tudod igazolni, hogy tiéd a telefon akkor feloldják!

2020. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, fel is hívtam őket.

Azt a választ kaptam, hogy sajnos nem tudják meggyorsítani az ügyet, hanem meg kell várnom ezt a 30 napot, úgyhogy akkor türelemmel várok.

2020. nov. 23. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
hát akko' jóvan akko'.... izéljék meg.
2020. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!