Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "The system has damaged" ez...

"The system has damaged" ez mit jelent/több lent/?

Figyelt kérdés

Van egy Huawei Nova 5T-telefonom,és a minap reggel újraindítottam(minden reggel újraindítom), de mindig ujraindul.

Szóval bekapcsolom, bekapcsolom, de vissza kikapcsolás, és megint bekapcsol.

De mielőtt bekapcsolna, feljön egy zöld robot, és a kérdésben leírtat írja ki,utána kapcsol be.


2020. nov. 23. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rendszer megsérült.
2020. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A rendszert sérülés érte, a rendszer meghibásodott.

Hogy ez a Huawei-telefonoknál mit jelent, azt nem tudom, but google is your friend.

Ha pát napig nem tudod megcsinálni, és itt sem tudják neked megmondani, mi a baj, vidd el egy szervizbe!

2020. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Upssz most látom, ki lett javítva pár szó a kérdésembe.

Nos szóval én bekapcsolom, a telefon kikapcsolja magát, utána ujraindul, és ezt ismételgeti

2020. nov. 23. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szervizbe kell vinni, magától nem fog megjavulni.
2020. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felhivtam a szerelőt, elvittem, azt mondta, hogy újra kell rakni, valami bootloop-ot mondott.
2020. nov. 24. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!