Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 vélemények,...

Iphone SE 2020 vélemények, nektek hogy működik? Illetve tippek, hogy hogyan óvjam meg?

Figyelt kérdés

Szóval, ne is kezdjék az Android pártiak, hogy "180.000 ft OLYAN CSÚCS ANDROID xy pro max s 51-et lehetne venni, miért kell neked az Iphone?", kérlek, ez már lejárt téma.

Szóval már megvan a Karácsonyi ajándékom, viszont még ugye egy hónapig nem használhatom :DD Egy fehér, Iphone SE 2020, 128 gb-os számomra csúcsmodell telefon. Már ezelőtt is volt egy Iphone 6-om, azzal szerettem meg ezt az egész rendszert.

Viszont arra nemigen figyeltem oda, és gyorsan tönkrement, így nyolc hónap várakozás után végre megkaptam a várva várt telefonom. (megjegyzés: ez az első vadonatúj Iphonem, a 6-ost, 2019 novemberében kaptam ajándékba).

Szeretném, ha 4-5 évig használható, gyors maradna, és az akkumlátort is szeretném megóvni, nó meg mindenféle vírustól a telefont.

Így szeretnék tippeket, first settings (azaz első dolgok, amint megkaptam) dolgokban tanácsokat, illetve a hatékony használathoz szükséges információkat kérni tőletek.

Más felhasználok, azaz Androidosok is írhatnak, hogy ők hogyan óvják meg a telefonjaikat, de legfőképp az Iphonos réteget céloznám meg.

Továbbá meg ez KÜLÖN A SE 2ND. Gen felhasználóktól: Nektek bevállt, hogy tetszik? Pro-Contra érvek? :DD

Egyébként Social Média, tanuláshoz kell, még jómagam is iskolás vagyok, így érthető okokból nem a meghajtójára, vagyis az ilyen "tech rétegű"dolgokra vagyok elsősorban kíváncsi, viszont hogyha magyarázatokhoz mondjuk a benne lévő Chipet, hardvert is kifejtenétek, akkor egy kicsit a labilis réteg szavaival is egészítsétek ki ezeket a kifejezéseket!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Mindenkit pontozok, vagyis menni fog a zöld kéz! :))



2020. nov. 23. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tok + kijelzővédő üveg. Ennyi védelem elég rá, vírusirtó fölösleges (androidra is).

Facebookozni ugyanúgy kell rajta, mint a 6-oson, nem tudom, mit értesz hatékony használat alatt.

2020. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sziaaa előszöris köszönöm a választ, az egész alatt azt értettem, hogy gyors és laggmentes maradjon a telefon, az akkumlátor élete lehetőleg nagyon lassan fogyjon :))
2020. nov. 24. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!