Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet-e downgradelni ios14-ről...

Lehet-e downgradelni ios14-ről ios13-ra a nem hivatalos (itunes) módon?

Figyelt kérdés
Egy iphone x-et vagy xs-t lehet-e downgradelnem úgy, hogy azt akár hivatalos szervíz sem utasítja el, nem járna garanciavesztéssel?

2020. nov. 24. 12:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve vissza tudom e állítani az ios-t, ha egy régebbi itunest használok internetelérés nélkül? :D vagy van ilyesmire mód?
2020. nov. 24. 12:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha fel is lehet varázsolni valahogy a telefonra egy korábbi iOS-t akkor sem tudnád használni, mert az Apple rendszere nem fogja aktiválni.

És ezt sehogy sem lehet kikerülni, az iOS első bekapcsoláskor aktiválja magát az Apple szerverein.

Garivesztéssel nem jár.

2020. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem bántásból, de ez úgy ahogy van badarság (kivétel, hogy nem jár garivesztéssel)


Én a 3uTools nevű windows appot használtam minden ilyen esetben

Nagyon egyszerű a használata, megbízható és nem veszélyes (mielőtt valaki kitalálja, hogy elcseszi a telefont, vagy tele van vírussal)


Mindössze annyi, hogy ha downgradelsz, akkor a backupok válnak használhatatlanná (mivel egy újabb rendszeren készültek)

2020. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

és működnek is a régebbi iOS-ok?

Aktiválható velük a telefon?

2020. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Természetesen


Ha nem kapcsolod ki a Find My Phone-t akkor is


Be fogja hozni az aktivációs képernyőt, bejelentkezel és működik is

2020. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!