Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefontokot vegyek az...

Milyen telefontokot vegyek az új telefonomhoz?

Figyelt kérdés
Most vagyok olyan helyzetben, hogy nem tudok dönteni milyen tokot válassszak majd az új telefonomhoz. Samsung galaxy A20E. Először ilyen átlátszó mintás tokot gondoltam rá, mert szeretném nézni az alapszínét ami nagyon tetszik, de aztán keresgéltem és találtam olyan sok szép ilyen kinyitatós tokot ami szintén mintás és az még biztonságosabb védelmet nyújtana neki nem? Aztán ott vannak a sima mintás tokok amikből szintén találtam sok szépet. De nem tudok választani és nem akarok sok tokot venni mint régen. Most egy tokkal szeretném kihúzni jó sokáig. Ti mit választanátok?

2020. nov. 27. 00:06
 1/1 anonim válasza:
Személy szerint nem nyithatósat vennék, csak mert nem szeretem azokat, az átlátszó vagy mintás közül pedig csak ami jobban tetszik, vagy jobban el tudom képzelni hosszú távra. Hogyha még ezek után sem tudsz dönteni, dönts az alapján, hogy melyik mellett enm fog betörni a képernyő miko rkiesik a farzsebedből a vécében.
2020. dec. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!