Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha szeretnék vásárolni egy...

Ha szeretnék vásárolni egy Iphone SE készüléket, és azt írja, hogy 24x 4490 meg van felette egy egyszeri költség 165 ezer forintos összeg akkor ugye nekem ha 24x 4490-re kérem akkor azt a 165-öt nekem nem kell befizetnem?

Figyelt kérdés
Meg ha online megrendelem és a futár ikiszállítja nekem kell valamennyit fizetnem érte? úgy értve gondolom 1 hónapot ki kell fizetnem de kell fizetni valamennyit előre ?

2020. nov. 27. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

Ha minden igaz ez a Telenor XS+ díjcsomag.

Akkor bizony ki kell azt is fizetni.A készülék listaára 199989 forint amiből ennél a tarifánál 165989 forintot kell egyben kifizetned és aztán még 24x4490-et.

2020. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!