Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 vagy xiaomi...

Iphone SE 2020 vagy xiaomi redmi note 9 pro?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanácstalan vagyok és nem értek hozzá, nem tudom melyiket vegyem meg. Hosszútávra tervezek, a jelenlegi iphone 6 om is lassan 5 éve nyúzom. A xiaomi is tud ennyit?

2020. nov. 27. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Először is az a lényeg, hogy Neked melyik rendszer jön be jobban! Android vagy iOS?

A Redmi Note 9 Pro jelenleg a 2. legjobb telefon 100 ezer Ft alatt, míg az iPhone SE 2020 az egyik legújabb és relatíve olcsóbb fajta kompakt méretű iPhone! Ár-érték arányban pedig pont ez a két márka a két véglet: az Apple márkát nagyon meg kell fizetni, a Xiaomi viszont majdnem minden kategóriában a legtöbbet adja a pénzedért!

2020. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni?
2020. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
facebook, messenger, fényképezés, mail, googlephotos, netezés....
2020. nov. 27. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

" Hosszútávra tervezek"

Ha ezt is 5-6 évig akarod használni problémamentesen, akkor egyértelműen SE 2020.

2020. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Hosszútávra valóban az iPhone SE2020, mondom ezt Android pártúként.
2020. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért? a xiaomin mi és mennyi idő alatt nem bírja?
2020. nov. 28. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Mindegy hogy milyen gyártót veszel, 2 évig kapsz szoftveres frissítést(jó esetben), utána vehetsz más telefont.

Arról nem is beszélve hogy közel sem csúcskategóriás telefonról beszélünk, így nem olyan időtálló darab.

Ha sok évre akarsz tervezni Androidosból akkor S szériás Samsung, esetleg csúcs Pixel de sajna az jelenleg nincs.

Ezek 3 évig kapnak frissítést, +1,2 évet kibírnak mert elég erős hardverileg de megközelítőleg sem annyira időtállóak mint egy iPhone.

5-ös voltam.

2020. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi, ezt nem tudtam, mert az iphone sima 6 pl most is kapott softver frissítést

akkor maradok az SE-nél, köszi

2020. nov. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!