Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone xs 512 gb vagy samsung...

Iphone xs 512 gb vagy samsung A 71, esetleg valami egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
A tesóm nekem adná az iphonját jó állapotban van, semmi baja. A kérdés, hogy elfogadjam-e, vagy inkább vegyek-e egy újat? Most Samsung A8-am van.

2020. nov. 29. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

iPhone.


Én a Samsung és iPhone közül választottam kb egy árban voltak, 3 androidom volt most kipróbáltam...pozitív csalódás, jó döntés volt, sokkal több mindent meg tudok vele csinálni amire szükségem van, kezelhetőbb, átláthatóbb, biztonságosabb, gyorsabb...

2020. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és míg az kb 2-3 évig kap frissítést addig az 🍏 5 év után is kaphat. ;)
2020. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Merci vagy Suzuki tipikus esete... :D


iPhone.

2020. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ingyen adja, akkor fogadd el. Aztán ha valamiért nem jön be, még mindig vehetsz mást helyette.
2020. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyivel jobb lenne az iphone?

:O

2020. nov. 29. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy még most is csúcskategóriás telefont (XS) és egy közép-felsőkategóriásat (A71) hasonlítasz össze, nem meglepő az eredmény. :)


Ha mondjuk XS és Galaxy S20+ között kéne választani, nyilván megosztottabbak lennének a vélemények. De ott meg igazán csak az számít, hogí iOS vagy android tetszik e jobban.

2020. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6. jól mondja

nem egy szint a két telefon

2020. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

iPhone-nál leginkább a hangminőség és az anyaghasználat a mérvadó. Samsung pedig kevésbe megy a látványra (nem azt mondom hogy nem látványos) , hanem inkább a specifikációk szempontjából komolyabbak.


Szerintem ár/érték arányban szerintem a Samsung jobb...

2021. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám egyértelműen jobbnak az iPhone-t, kinek mi, nekem például nem jött be az iOS! Próbáld ki a tesódét, aztán döntsd el!
2021. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Sokan félreértik szerintem a kérdést. Ha jól értettem azt akarod tudni, hogy fogadj-e el egy 300 ezer forintos telefont ingyen vagy vegyél egy másikat 120 ezerért? Na szerinted?

Amúgy itt nem egy kategória a kettő telefon kb mint az S20 ultra vs iphone 6 fordított esetben.

2021. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!