Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon romlott el vagy a...

A telefon romlott el vagy a töltőkábel?

Figyelt kérdés

Szóval: van egy iphone 6s-em és egy ideje nagyjából 2 hónapja gondjaim vannak a töltéssel. Az eredeti töltőkábelt amit kaptam hozzá elveszítettem, ezért vettem egy utángyártottat ami nagyjából egy évig jó volt és nem rég (két hónappal ezelőtt) már nem töltötte a telefonomat. Ezért vettem egy új, szintén utángyártott kábelt, ami 2 hónapig bírta és most ez is mutatja az előző töltővel tapasztalt problémákat (bedugom és nem tölt, vagy pedig sokadszorra kell bedugnom hogy elkezdjen tölteni).


Valaki esetleg tapasztalt még ilyet rajtam kívül? Ha a telefonnal van a gond mennyi lesz a szervíz? A telefon bemenetét próbáltam takarítani de nem segített.



2020. dec. 1. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltésvezérlő hiba lesz
2020. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a telefonban lévő csatlakozót kitakarítottad valaha?
2020. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
próbáltam kitakarítani de szerintem az nem volt valami hatásos, esetleg tudnál ajánlani eszközöket amikkel mehet?
2020. dec. 2. 00:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy fogpiszkáló egyik hegyes végét csapd le / vágd le, és utána a fogpiszkálóval próbáld meg kiszedni a szöszöket.
2020. dec. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lötyög benne a kábel véletlen?
2020. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!