Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonomon hiába állítok...

Iphonomon hiába állítok ébresztést, nem jelez. Mindent próbáltam már, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Állítok ébresztést, de amikor idő van, csak felvillan a kijelző, de néma a telefon!

Nem rezeg, nincs hangja, semmi!!


Iszonyat idegesít, nem tudok kelni emiatt időben.


Mindent megnéztem már, értesítésekben nincs külön óra, hangoknál, haptikus jelzéseknél mindent felhúztam arra, hogy jelezzen.

Különböző dalokat is adtam ébresztőnek, hangerőt maxra állítottam gombokkal, de semmi.


Ezek ellenére, ha spotifyt, youtubot indítok, szól mindkét hangszóró, telefonálást is hallom kihangosítva is és rendesen is.



Mi lehet a probléma? Légyszi valaki segítsen, mert megőrülök már tőle!

Iphone x


2020. dec. 2. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Küld vissza gariba.
2020. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na hát ez érdekes probléma, mert ha az oldalán lehúzod a némító pöcköt az ébresztés akkor is szól!

Kényszerített újraindítást csináltál?


...

- Főgombbal nem rendelkező iPad-modell: Nyomja meg, majd gyorsan engedje fel a hangerőnövelő gombot. Nyomja meg, majd gyorsan engedje fel a hangerőcsökkentő gombot. Majd tartsa lenyomva a bekapcsoló gombot, amíg a készülék újra nem indul.

- iPhone 8 vagy újabb modell: Nyomja meg, majd gyorsan engedje fel a hangerőnövelő gombot. Nyomja meg, majd gyorsan engedje fel a hangerőcsökkentő gombot. Végül tartsa nyomva az oldalsó gombot addig, amíg meg nem jelenik az Apple-embléma.

- iPhone 7, iPhone 7 Plus vagy 7. generációs iPod touch: Tartsa lenyomva az oldalsó (vagy felső) gombot és a hangerőcsökkentő gombot addig, amíg meg nem jelenik az Apple-embléma.

- Főgombbal rendelkező iPad, iPhone 6s vagy korábbi modell, illetve 6. generációs vagy korábbi iPod touch: Nyomja meg és tartsa nyomva a Főgombot és a felső (vagy oldalsó) gombot addig, amíg meg nem jelenik az Apple-embléma.

2020. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!