Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonra hogyan kell úgy...

Okostelefonra hogyan kell úgy telepíteni a Google alkalmazásokat, hogy egy ikon tartalmazza mindet?

Figyelt kérdés
Tehát, ha arra a Google ikonra kattintok, akkor mutatja az alkalmazásokat.

2020. dec. 2. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mappa létrehozására gondolsz?
2020. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik alkalmazást a másikra teszed, ilyenkor létrejön egy mappa, átnevezed Google-nek, utána oda behúzod az összes Google alkalmazást. Az ikon nem Google lesz, csak a mappa neve. Sok telefonon gyárilag van ilyen mappa.
2020. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kölcsön kaptam ezt a telefont és már nem új.

Amikor kölcsön kaptam, akkor csináltam egy gyári beállítások visszaállítását.

Azután bekapcsoláskor már az az ikon volt, vagy több egymáson, nem tudom.

De akkor nem tetszett és valamit csináltam - de már nem tudom, hogy mit - azóta is megvannak a Google alkalmazások, csak külön ikonokkal.


Most viszont nem akarok hard resetet csinálni. Így hogyan oldhatom meg, hogy olyan ikon legyen, amiből az összes Google alkalmazás elérhető gyorsan?


Az új telefonokon ez alapból így van, de az adott telefon nem új. Én pedig nem értek a telefonokhoz és az alkalmazásokhoz.

2020. dec. 2. 13:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Erre az a módszer, amit írtatok vagy van valami más?
2020. dec. 2. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, az
2020. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen, sikerült!
2020. dec. 2. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!