Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ez a mobil, ezen hol van...

Van ez a mobil, ezen hol van a play áruház?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy huawei p smart s telefont, de olyan új nekem is hogy nem igazán igazodom rajta. Azt sikerült megtudnom hogy nincs olyan hogy play áruház ahonnan le lehetne tölteni alkalmazásokat. A telefonon van sok gyári app, viszont nincs rajta Facebook se messenger. Beírtam a keresőbe is ezeket, de nem találtam. Hol/hogy lehetne ezeket telepíteni? Egyáltalán van e ilyen letöltő alkalmazás? Van egy olyan alkalmazás hogy bolt, de az nem az. Egy térkép jön be
2020. dec. 2. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
App galery
2020. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaa appgalery az megvan köszii!
2020. dec. 2. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a Huawei egy elég jó márka volt, amíg Trumpli tönkre nem tette. Nem sok reményt fűzök hozzá, de hátha Biden visszavonja a tilalmat és akkor lehet újra jó Huawei. Google szolgáltatások nélkül sajnos semmit sem ér az Android.
2020. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Az a baj, hogy már túl mélyen vannak a saját rendszerük fejlesztésében, hogy visszarakják a GMS-t. Esetleg megoldják, hogy telepíthető legyen a Play Áruház és minden ilyesmi, de nem hinném, hogy lecserélnék a saját megoldásukat, amibe ennyi pénzt fektettek.

2020. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Ha visszakapják a GMS-t, lemondanak a saját rendszerről. A Samsung is dobta a Bada-t.
2020. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!