Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két egyforma telefon közül...

Két egyforma telefon közül miért nem működik egyiken sem a waze?

Figyelt kérdés
Két db j320f telefonom van és mindegyiken azt csinálja hogy kiírja "hálózat keresése" (persze van wifi is meg gps jel is meg minden. De ha beütök a címet akkor a keresőben még fel is dobja a lehetőségeket ha viszont indítanám a navigációt akkor azt írja "célpont nem található. Ellenőrizd a helyszínt és próbáld újra." Próbáltam gyorsítótárat törölni, újratelepíteni, még a telefon egész szoftverét is újratelepítettem odinnal de akkor sem működik, és nem értem akkor éveken keresztül miért volt jó?
2020. dec. 4. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém J6-os, ez csak egyszer írta ezt ki, újrainditottam. Fut rajta az Eset Mobile Security Free. És amikor töröltem az előzményeket, azóta működik. Tehát vírus volt. Próbáld meg az Esetet telepíteni.
2020. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet vírus, mert mint mondtam az egész firmware újra lett telepítve "erase nand all" funkcióval.
2020. dec. 5. 08:53
 3/7 A kérdező kommentje:
És közvetlenül utána sem működik és ráadásul két egyforma telefonon.
2020. dec. 5. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem seperc és fent volt a waze. Szintén Samsung telefon.
2020. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a típus van neked is?
2020. dec. 6. 11:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy te voltál az első válaszoló?
2020. dec. 6. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 1.vagyok. Google Playról töltsd le és próbáld telepiteni. J6 van nekem is és működik rajta a waze. Sőt jobban, mint a barátnőm GPS-e. Nem irányított el a kerülőútra.
2020. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!