Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi a tárhelykvóta a...

Mennyi a tárhelykvóta a googlnél? Mennyi üzenetem lehet az email fiókomban?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon sok van, és ma kaptam egy üzenetet, hogy ha valaki fiókja túllépi a tárhely kvótát, akkor automatikusan törlik a leveleket egy új szabályozás szerint.

Értelmes válaszokat várok!

Előre is köszönöm a segítséget!



2020. dec. 5. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
15 GB.
2020. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm! Esetleg tuda/tudnál segíteni nekem, hogy kell megnézni, hogy mennyi foglalt nekem?
2020. dec. 5. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 5. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Felül a keresőmezőbe írd be:

larger:10M

ez ki fogja dobni a 10 megabájtnál nagyobb leveleidet

Persze át lehet írni a számot, úgyhogy akármekkora levélre rákereshetsz. (25MB a legnagyobb amit a gmail kezel)

A sok nagy csatolmány eszi a tárhelyet. Ami email már nem kell azt töröld, vagy töltsd le a csatolmányaikat


2. fizess elő nagyobb tárhelyre.

100GB tárhely évi 6900 forint. Egyáltalán nem sok szerintem. Nekem is ez a csomagom van.

2020. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 5. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Törölni nem akarod a régi üzeneteidet? Ha nem akkor mi késztet arra, hogy megtartsd? Pszichológussal beszéltél már ezügyben?
2020. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!