Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom, hogy blockkolva...

Honnan tudom, hogy blockkolva vagyok e valaki telefonjan?

Figyelt kérdés

Ha hivom az illetot, egy par csorges utan bekapcsol a hangposta.

Ha sms-t irok, a szoveg alatt miutan elkuldtem az idopont mellett az all, hogy SMS küldés. Ez mit jelent? Azt, hogy blockkolva lettem?

Kiprobaltam,es masnak ha kuldok sms-t, az idopont mellett az all, hogy kezbesitve.


2020. dec. 5. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

"hivom az illetot, egy par csorges utan bekapcsol a hangposta."


innen tudod! :)

2020. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De miert csorog ki egyáltalán? Nem az a lenyeg, hogy ha letiltok vkit, az ne tudjon hivni?

Vagy csak en hallom a csorgest ha hivom es o nem?

2020. dec. 5. 20:36
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

A tiltás nem a szolgáltatónál van beállítva, hanem a telefonban.

A telefon akkor tudja kinyomni a tiltott hívást ha be tudja azonosítani.

Tehát ki kell hogy csörögjön 1-2-3-at.

2020. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"A telefon akkor tudja kinyomni a tiltott hívást ha be tudja azonosítani.


Tehát ki kell hogy csörögjön 1-2-3-at."


Egyet sem kell.

2020. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

akkor mennyit kell?


a telefonnak FOGADNIA KELL a hvást, hogy az beazonosítható legyen!

Lehet, hogy egy gyengébb, droidos telefon sokáig elszöszmötöl azzal, hogy kinyomja a hívást.

2020. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az illeto latni, hallani fogja, hogy hivtam?
2020. dec. 5. 22:29
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem!

Ha tiltott akkor a telefon nem jelzi ki neki hogy hívtad

Azért csörög ki hogy a telefon be tudjon azonosítani.

2020. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

En pl ha letiltok egy szamot ( kamu biztosito cegek, meg mlm hivasok - at szoktam), nekem az optimalizalo kuld uzenetet, hogy xy telefonszam hivott. Annak ellenere, hogy tiltva van. De ez minden esetben jelez mindenki telefonjan? Vagy ez csak a ceges szamok miatt jelez?

Tehat... Az illeto kaphat uzenetet arrol, hogy en hivtam annak ellenere, hogy tiltott?

2020. dec. 5. 23:44
 9/13 anonim ***** válasza:

"optimalizalo kuld uzenetet, hogy xy telefonszam hivott. Annak ellenere, hogy tiltva van. "

Mert tényleg hívtak.

Aki nem tudja hogy működik a GSM rendszer, meg az android kapcsolata, annak valóban nehéz elképzelni.

Legyen elég annyi, hogy a kapcsolat felépítésének az is a része, hogy a hívott készülék megkapja hogy milyen számról indult a hívás.

És amíg ezt a droidos rendszer megemészti hogy mit reagáljon rá, a hívónak eközben becsúszhat egy-két csengetés jelzés.

Aztán a hívott félnél kiderül hogy nem kéne fogadni a hívást, erre ilyenkor egyetlen egy lehetősége van, bedobja hogy ő most foglalt.

Attól függően hogy nála foglaltség esetére milyen akció van beállítva, vagy hangposta, vagy bemondás, vagy foglalt hang lesz a folytatás a szolgáltató részéről.

Ettől egy kicsit összetettebb a dolog, de egy a lényeg. A hívó számát a hívott készülék akkor is megkapja, ha a hívó, vagy a hívott is azt hiszi hogy nem.

Az megint más hogy nem lesz megjelenítve.

2020. dec. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mindenkinek!

Tehat ez konkretan nem fog kiderulni, hogy a tiltas ellenere latja e, hogy hivtam. 😑

2020. dec. 6. 12:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!