Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van más cégnél olyan feltöltők...

Van más cégnél olyan feltöltőkártyás mobilnet, mint a Telekomnál a Maraton, hogy tetszőleges idő alatt használhatom el a feltöltött összeget?

Figyelt kérdés
Amiket eddig láttam, azoknál minden hónap végén elveszett egy adott összeg. A Maratonnál meg ha egy hónapban nem netezek a tableten, akkor abban a hónapban nem kerül egy fillérbe se, a feltöltött összeg megmarad. (Csak a gyenge lefedettség miatt lenne jó váltani, mert annak nagyon odavágott a Telekom a 3G hálózat lecsökkentésével.)
2020. dec. 6. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Alapból nincs szerintem, de nekem van egy Vodafone TUTI kártya is a telefonomban, és pár napja küldtek egy ajánlatot, 5 GB EU-s net, 365 napra, 2590 Ft. Ez jobb már nekem, mint a telekomos 3,5 GB/3500 Ft örökérvényű, elmegy egy év alatt ennyi net nálam.


Hogy ez egy univerzális ajánlat-e, vagy csak azoknak a usereknek küldték ki, akinek gondolták, azt nem tudom. Mikor pár hónapja kerestem olcsóbb netet, akkor 1 GB/hó használat alatt a telekomos maraton volt a legolcsóbb, és annyi messze nem kell nekem (egy DOMINO meg egy TUTI kártya van a telefonomban, így a telenort nem néztem).

2020. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(De amúgy miféle ősi telefonod van neked, hogy nincs benne 4G, és a 3G-től függsz?)
2020. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 Telekomnak hol van 3,5gb maraton nete?


én sehol sem látok ilyet, ellenben van 5gb 3990ért

2020. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: ezek szerint már nincs, én tavasszal néztem, akkor még 4 opció volt, és ez a 3,5 GB volt a legnagyobb és legjobb ár-érték arányú. Előtte 4 GB volt ugyanennyi pénzért, aztán lecsökkentették 3,5-re, most meg emeltek rajta, de kicsit emelték az árát is.
2020. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sajnálom, mert a Telekom amúgy nagyon olcsó.

Nem olyan ősrégi a telefonom, bár nem vagyok már olyan fiatal kölyök, hogy évente kisírjak magamnak anyunál egy új telefont, csak mert a többi gyereknek is olyan van.

Van egy 3-4 éves tabletem, amin ez az utolsó 3,5 GB már vagy fél éve tart, és még majdnem 1 megvan belőle.

Meg van egy 2 évnél fiatalabb telefonom, amit szinte kizárólag telefonálásra használok, meg nagy ritkán megnézek valamit a neten, amikor a tablet épp nincs nálam. Így együtt a Domino havonta 500-1000 Ft-ba kerül, ezért nincs szándékomban előfizetni, mert azzal akkor is a többszörösét fizetném, ha egy percet se beszélnék.

2020. dec. 7. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a telefonod 4G-s, akkor szükség esetén wifi hotspotot csinálsz belőle, szóval meg tudod osztani a netet a tablettel. Így nem lesz gond a 3G lebontása. Ha csak a 2G marad, az irgalmatlan lassú, bár türelmes emberek tudják használni, és úgy évekig elég lesz a maraton kereted :-)


Egyébként az én férjem egy 2G-s készüléket használ netezésre, a leírt módon, hotspotnak. Nálam van egy másik fölös telefon, ami 3G-t is tud legalább, de hónapok óta nem sikerült rábeszélnem, hogy haszálja azt. Pedig ez a másik jószág is annyira régi, hogy 4-es android van rajta.

2020. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nem 4G-s, csak 3, épp ez a probléma. Mert ha az lenne, akkor szükség esetén azt használnám, még ha drágább is a net, mert ennyi használat mellett még mindig olcsóbb lenne, mint új tabletet venni.
2020. dec. 8. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!