Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem játssza le a zenéket...

Miért nem játssza le a zenéket a telefonom?

Figyelt kérdés

Egy Samsung Galaxy J3 (2016)-ról van szó.


A gépemen úgy vannak letöltve (YouTube-ról mp3 formátumba) a zenék, hogy vannak hozzájuk album borító képek is.


Az előző telefonomra (szintén egy J3 2016) csak gépről átmásoltam a zenéket az SD kártyára és kész.

Megjelentek a zenelejátszóban, borítóképekkel együtt.


Viszont erre az új telóra hiába másolom át ugyanúgy, mint az előzőnél, valamiért nem játsza le a zenéket és a borítóképek sem jelennek meg...


Visszaállítottam a telefont a gyári beállításokra, formáztam az SD kártyát is, de a probléma továbbra is fenn áll.


Mi lehet a gond?


2020. dec. 6. 20:55
 1/4 Mr. Samu válasza:
0%

Én az ajánlom hogy a telódról tölts le zenét pl

[link] csak vannak benne reklámokvideót is le tudsz tölteni youtube linkel

2020. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A gyári, hivatalos Android van a készülékre telepítve, vagy pedig "főzött", nem hivatalos rendszer fut rajta?

Csak mert ha ilyen "főzött" (módosított) Android van rajta, akkor könnyen lehet, hogy az okozza a problémát.

2020. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# Igen, ismerem az oldalt és már töltöttem is le rá onnan pár zenét. Azokat le is játssza és némelyiknek még borítója is van.


2# A szoftver adatoknál android 5.1.1-et ír.

Használtan vettem a telefont. Egy elég normális, rendesnek tűnő embertől. Nem nézném ki belőle, hogy mokkolt valamit a telefonnal. Egyszerűen csak feleslegessé vált és eladta. (Szerintem)

2020. dec. 6. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Kell rá egy rendes lejátszó. Irány a Play Store.

Hajrá.

2020. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!