Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az okostele...

Miért csinálja ezt az okostelefon akkumulátortöltéskor? Az előbb 24%-ot mutatott, töltőre raktam és elkezdett csökkenni a jelzett szám.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kukaérett a telefon, de még szeretnék leszedni pár fontosabb dolgot, mielőtt végleg megválok ettől a telótól.


Illetve, ha normálisan töltődne, akkor nem dobnám ki.

Amúgy sokat rosszalkodott, már attól a pillanattól kezdve, hogy még lett véve, de egyéb dolgokra tudtam használni.



2020. dec. 7. 09:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Pár napja csinálja ezt. Egy másik telefon akkut is ezzel a töltővel töltök, az az akku nem produkálja a csökkenést, ezért úgy vélem, hogy nem a töltőnek van baja.


De javítsatok ki, ha tévedtem. Köszi!

2020. dec. 7. 09:20
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez akksi hiba lesz.

Én jártam már így. Kb 4 óra alatt feltöltötte, ha nagyon akarta.


Napokban pont elővadásztam azt a telefonom, feltettem töltőre, de 2 nap után semmi. Nem kapcsol be, nem reagál semmire.

2020. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem csak akku hiba lehet, a töltőé is. Nem ad ki elég áramot, csak annyit, hogy a telefon lássa, hogy töltőn van, de érdemben akkuról üzemel tovább.
2020. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A töltő az jó, írtam a megjegyzésekben.
2020. dec. 7. 11:29
 5/12 A kérdező kommentje:
4 éves amúgy a telefon.
2020. dec. 7. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet szimplán szoftverhiba, de inkább akku/töltés vezérlőre gyanakodnék, főleg ha 4 éves, és az első akku van benne. Ha akkori csúcsmobilról beszélünk, akkor megérhet egy akku csere, ha valami alsó kategória, akkor nem igen költenék rá.
2020. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. dec. 7. 23:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy ugyanaz a töltő kábel nem töltötte rendesen a telefont, egy másik telefont pedig igen, mintha nem tudott volna elég mélyen bemenni! De egy másik kábellel azóta is remekül töltöm!
2020. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, de ez más helyzet. Eddig ezzel a kábellel normálisan töltött, csak egy ideje rosszallkodik.
2020. dec. 8. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, egyszer csak bizonytalan lett a kontaktus, hol csatlakozott, hol nem, lehet valami kosz... A telefonszervizest láttam már, hogy kitakarította a csatlakozó hüvelyt. A nagyon régi telefonokon még volt védő sapka is. Azért próbáld meg másik kábellel is.
2020. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!