Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet OLCSÓN venni iphonet?

Hol lehet OLCSÓN venni iphonet?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem olcsó, csak hol van a legolcsóbb? iphone 8-ra gondoltam

2020. dec. 9. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Blahán a tázsvírektől doboz, papirok meg bármi tartozék nélkül.
2020. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Arukereso kiirja neked, hogy hol a legolcsobb. De amugy ne szamits 100 ezres kulonbsegekre, max talan ilyen 20 ezerrel lesz olcsobb.

Vagy marad az, hogy hasznaltan veszel.

2020. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
30%
Iphone-t miért akarsz ennyire olcsón venni? Iphone-t azért vesznek az emberek, mert sokat AKARNAK költeni valami olyanra, amit olcsóbban is megkapnának ugyanolyan minőségben. Ha nincs annyi pénzed, akkor veszel valami közepes androidos készüléket és annyi.
2020. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Megveszed előfizetésre. Mit fukarkodsz?
2020. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem sokkal drágább nála az új SE (kinézetre ugyanaz, mint a 8), én inkább azt venném a helyedben.
2020. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Valóban az árukeresőt érdemes megnézni, azonban javaslom, hogy olyan üzlettől vásárolj, amelynek pozitív visszajelzései vannak, illetve biztosan kapsz számlát.
2020. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
cigányoktól xddxxdxd
2020. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Használtan is kilehet fogni hibátlan állapotút. Pl nekem facebookon sikerült
2020. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!