Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A gmail csak androidos telefon...

A gmail csak androidos telefonra küld azonosító sms-t?

Figyelt kérdés
Annyi a problémám, hogy tegnap este be akartam lépni a gmail fiókomba, és nem tudtam belépni. A gmail telefonszámot kér (eddig nem kért) az azonosításhoz. A problémám ott kezdődik, hogy a telefonom egy régi Nokia, ami nem androidos, és nem is érintő képernyős. Erre megkaphatom az sms-t, hogy be tudjak lépni? Mert mindenhol androidos telót írnak.

2020. dec. 11. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, milyen telefonod van. Az SMS a tiédre is megérkezik (kellene).
2020. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem iphoneom van és arra is küld
2020. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kétféleképp veheted igénybe a kétlépcsős azonosítást a google-nél.


Az egyik lehetőség az sms. Ezt bármilyen telefonra megkaphatod, nyomógombosra vagy ami tetszik. Képes legyen sms-t fogadni, ennyi. 20 éves technológia.


A másik lehetőség, hogy értesítést küld a telefonodra. Tehát megjelenik a telefon képernyőjén egy üzenet, amit le kell okézni, igazolva, hogy tényleg te akarsz belépni. Ez androidos telefonon működik, régieken biztos nem.


Vannak még egyéb módszerek is, például tartalékkódok, de ez csak arra való, hogy ha pl lemerült a telód, még akkor is be tudjál lépni.

2020. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja nem olvastam végig bocsi :D szóval próbàld ki de kellene küldeni elvégre az csak egy kód
2020. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak az érdekelt, hogy megjön-e az s,s a nem androidos telómra, mert mindenhol androidosra hivatkoznak. Köszönöm mindenkinek még egyszer :)
2020. dec. 11. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden telefonon,amely képes SMS-t fogadni megkapod az üzenetet.
2020. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!