Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Full fekete képernyő az...

Full fekete képernyő az iphoneon,semmire sem reagál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

IPhone 11-em van! Az alábbi problémám lenne: Lemerült a telefonom,kikapcsolt. Ma délután eljutottam oda,hogy töltőre rakjam,ahol egy kis piros akksi jelzést láttam a képernyőn (Tehát töltöt. Kb.10 percig szépen így töltődött,aztán minden elsötétült és már ez a kis akksi jel sem jön be,semmire sem reagál. Szó szerint totál fekete a kép. 20 mp-ig is nyomom a bekapcsológombot,és semmit sem csinál. A telefon 2 napos... Tudtok segíteni,hogy ez mitől lehet? Hozzáteszem,Nagyon gyanakodok a töltőre,hisz elnéztem,és nem az apple gyárilag adott kábelével töltöttem a telefonom,hanem egy rossz kínaival... :( Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. dec. 11. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd rajta a töltőn - a gyári kábellel - 20-30 percig!

Ha nagyon lemerül akkor nem feltétlenül veszi azonnal a töltést. Vagy nem mutatja.


a töltő milyen?


szerintem egy kínai kábeltől nem tud tönkremenni.

2020. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]



"Ha a képernyő sötét vagy lefagyott, indítsa újra kényszerítve a készüléket. Kényszerített újraindítás esetén nem törlődik a készülék tartalma. Akkor is újraindíthatja kényszerítve, ha a képernyő sötét, vagy ha a készülék nem reagál a gombok megnyomására. Kövesse az alábbi lépéseket:

iPhone 8 vagy újabb modell: Nyomja meg, majd gyorsan engedje fel a hangerőnövelő gombot. Nyomja meg, majd gyorsan engedje fel a hangerőcsökkentő gombot. Végül tartsa nyomva az oldalsó gombot addig, amíg meg nem jelenik az Apple-embléma."



"Ha a készülék továbbra sem kapcsolódik be

Csatlakoztassa a készüléket a hálózati tápforráshoz, és töltse legfeljebb egy óráig.

Ha egy óra elteltével sem jelent meg a töltésről tájékoztató képernyő, vagy ha a készülék arra kéri, hogy csatlakoztassa a tápforrást, akkor ellenőrizze a csatlakozót, az USB-kábelt és a hálózati adaptert. Győződjön meg arról, hogy mindegyik kábel megfelelően van csatlakoztatva, és hogy nincsenek rajtuk szennyeződések vagy sérülések. Lehetőleg próbáljon ki egy másik USB-kábelt vagy hálózati adaptert."



Ha ezek után sem kapcsol be akkor szerviz!


azt még véletlenül se mondd meg, hogy rossz kábellel töltötted!


Mivel 3 napon belül vagy gyéri hibás is lehet.


Meg még ezt olvasd el:

[link]


ha nem sikerül bekapcsolni akkor holnap irány a bolt!

2020. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fullra mindegy h apple töltő vagy nem

nekem is volt már trust márkától kábel és semmi baja se volt

2020. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!