Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone akkumulátorát lehet...

Az iPhone akkumulátorát lehet tölteni számítógépen keresztül?

Figyelt kérdés
A legtöbb telefon (még a régi Nokiám is) támogatja a töltést számítógépre csatlakoztatva: vagyis rögtön azután hogy a gépbe dugom a kábelt. Most iPhone SE-m lett, és amikor gépbe dugom, nem jelenik meg a töltésjelző! Valahol be lehet állítani, hogy támogassa ezt? Segítene valaki? (Lehetőleg iPhone tulajok)

2020. dec. 12. 09:07
A kérdező szavazást indított:
Lehet géppel tölteni
Nem lehet
21 szavazat
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nekem régi SE meg 8 van, de ezek töltődnek a pcre való csatlakozás után. USB szabvány.
2020. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is régi SE-m van, de egyszerűen nem akar tölteni! Az interneten sem találtam rá semmit, ezért kénytelen voltam kérdést kiírni! Az útmutatója szót sem ejt róla, hogy lehet-e vagy nem! A telefon beállításaiban sem találom!
2020. dec. 12. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

SOLVED: iPhone won’t charge/communicate with computer

[link]


If your iPhone or iPod touch won't charge

[link]

2020. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem akar működni továbbra sem! Néha sokkal kényelmesebb lenne, de ha nem, akkor nem! :(
2020. dec. 12. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kényelmesebb lenne, de emellé brutál lassú is. Szóval annyira nem kár érte, ha nem lehet.
2020. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!