Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra Kaspersky vagy ESET...

Androidra Kaspersky vagy ESET vírusirtót? Redmi 6.Melyik a megbízhatóbb,olcsóbb.A licenc mind a kettőnél 5 telefonra van?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél vírusirtót?

Ha nem töltesz le ismeretlen külső forrásokból, felesleges.

2020. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Átutalás, stb.
2020. dec. 12. 11:43
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom hogy a xiaominál hogy van de nekem egy honor20-am van. Az alapból rendelkezik egy vírusírtóval amit a gyártók integráltak a rendszerébe. Amikor megnyitom egy kis ikonnál jelzi hogy az avast támogatja, szóval úgy mond beépítve van egy avast. Régebben xiaomi telefonom volt ott nem tudom hogy megy ,de ha jól emlékszem volt egy alap rendszerbe épített vírusírtó. Ezek ahhoz pont elegek hogy a vírusok ellen biztonságot adjanak. Mint az előttem hozzászóló is írta ha csak a google playből töltesz le alkalmazást akkor nem sok esély van arra hogy vírust kapjál be.
2020. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. dec. 12. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!