Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes innen iphonet venni?

Érdemes innen iphonet venni?

Figyelt kérdés
Kineztem egy oldalt, megbízhatónak tűnik (iberry), vkinek van tapasztalata? Jók a készülékek? Köszi előre is.

2020. dec. 12. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Link : [link]
2020. dec. 12. 22:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, h neked mi alapján tűnik megbízhatónak, de én hamarabb vennék hardverapróról vagy hasznaltalma.hu-ról iphonet mint innen :D
2020. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
van személyes átvétel, úgyhogy menj el és nézd meg!
2020. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Én megnéztem pár telefont és mindegyiknél azt írja hogy 1-3 hónap garanciát vállalunk rá.Normális helyeken 1 vagy 2 év a garancia a telefonokra.

Ezek vagy használt vagy valami illegális úton szerzett készülékek.Én biztos nem vennék innen semmit.

2020. dec. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért nem lehet egy picivel többet kiadni és megbízható helyről
2020. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szabimatyi válasza:

Használt telefonokat árulnak, de nagyon szép állapotban voltak, és

2 hónappal ezelőtt vásároltam tőlük egy iPhone 8 Plust 94.900Ft-ért, személyes átvétellel. Abszolút megvoltam velük elégedve, meglepően közvetlenek és jófejek voltak a srácok. Minden telefonjukat alaposán átellenőrzik, ezért is vállalnak rá 1-3 hónap garanciát. Szerencsére nekem idáig semmi probléma nem volt a telefonnal. Bátran merem ajánlani őket!:)

2021. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szabimatyi válasza:
Szia. Én 2 hónappal ezelőtt vásároltam tőlük egy iPhone 8 Plust 94.900Ft-ért, személyes átvétellel. Abszolút megvoltam velük elégedve, meglepően közvetlenek és jófejek voltak a srácok.Használt telefonokat árulnak, de nagyon szép állapotban voltak, és Minden telefonjukat alaposán átellenőrzik, ezért is vállalnak rá 1-3 hónap garanciát. Szerencsére nekem idáig semmi probléma nem volt a telefonnal. Bátran merem ajánlani őket!:)
2021. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én rendtelem volna de az üzenetre nem válaszolnak, telefont nem veszik fel, pedig többször is hívtam őket munkaidőben...
2022. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tiber Máté válasza:

Én idén nyáron vettem tőlük egy iPhone 11-es telefont. Azóta is hibátlanul működik. Állapotra is nagyon szép volt, kb meg sem lehetett mondani hogy használt.

Én mivel Szegedi vagyok, házhozszállítással kértem, 2 nap volt a szállítás, lehetett a futárnak fizetni amikor megérkezett a csomag.

2022. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!