Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p30 lite vagy Huawei...

Huawei p30 lite vagy Huawei p40 lite?

Figyelt kérdés

Összehasonlítása itt megnézhető:


[link]


A p40 lite előlapi kamerája 16MPx viszont a hátlapi kamerák száma 4

A p30lite előlapi kamerája

24MPx

Mennyire jelentős különbség ez?


Tapasztalat valakinek?

Ki melyiket ajánlja és miért?



2020. dec. 13. 09:40
 1/4 anonim válasza:

Nem a MPszám a meghatározó, pláne előlapi kameránál nem jelent egetverő különbséget, kivéve ha csaj vagy és szelfizgetni szeretnél :D

Amúgy ami mérvadóbb az, hogy a p40 lite-on nincs google támogatás, tehát se Play áruház, se Chrome, csak normális Facebook Messenger, egyelőre csak a Huawei AppGalleryben vannak kezdetleges próbálkozások, de messze nem az igazi még.

2020. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]



Igen ez elbizonytalanít a Huaweitől


Samsung Galaxy A31 vagy

Xiami redmi note 9 - ről vélemény?

Azok milyen telefonok?

2020. dec. 13. 10:05
 3/4 anonim válasza:
52%

A31 elég ritka modell nálunk, nem ismerem pontosan, de inkább egy Samsung, mint egy Xiaomi, pláne ha a kamera is fontos tényező.

#1 voltam.

2020. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi redmi note 9 elég jól sikerült telefon. Én is azt vásároltam, p40 helyett, mert kellett a google támogatás.
2020. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!