Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom le tiltani a...

Morekamion kérdése:

Hogyan tudom le tiltani a magánszámos hívásokat sony xperia xa2 típusú telefonomon?

Figyelt kérdés

Néhány aplikáciot próbáltam de semmit nem ér ugyanúgy hívást tud indítani felém a magánszámos hívás


Telefonban alapból hogy lehetne ezt be állítani??? köszönöm



2020. dec. 13. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy, nem kell tiltani.

De ha mégis azt szeretnéd, de nincs rá megoldás, akkor állíts be egy csengőhangot ami néma.

Aztán egy csoportba tedd a telefonszámaid, annak pedig állíts be csengőhangot ami szól.

Értelemszerűen aki nincs a csoportban, akár van száma akár nincs, ott nem ad majd hangot.

2020. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Androidos telefonoknál a telefonkönyvet megnyitva, annak beállításában kell lenni olyannak, hogy számok blokkolása, azon belül pedig bekapcsolható a rejtett azaz magánszám vagy ismeretlen hívó tiltása.
2020. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!