Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A51 telón...

Samsung Galaxy A51 telón hogyan lehetne ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettem egy Samsung Galaxy A51-es telefont, tetszik és mindent rendben találok a telóval kapcsolatban, azonban 1 dolog kifogott rajtam: Egyik nap véletlenül bekapcsoltam a Beállítások/Eszközkarbantartón belül a Biztonságot nem biztonságosról biztonságosra, azonban én azt szeretném, ha ismét nem biztonságoson lenne ez, hátha lassít valamennyit. Sehogy sem engedi újra nem biztonságosra tenni, de miért? Illetve ott azt írja, hogy üzemeltető: McAfee, pedig nincs is az telepítve. Valakinek van ötlete? Előre is köszönöm!

2020. dec. 13. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy nincs telepítve, de a Samsung azzal a céggel van szerződtetve és ők végzik a telefonodon a biztonságot. Indítsd egy vizsgálatot vagy indítsd újra a telefont. Általában ha kikapcsolod a védelmet újraindítással kapcsolhatod be.
2020. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Futtattam le vizsgálatot (nem talált egyszer sem kártevőt), a telót is újraindítottam, de semmi változás, nem engedi kikapcsolni ezt a védelmet :/ Pedig valahogy biztosan meg lehetne oldani, ilyen miatt azért nem szeretném újratelepíteni az androidot az amúgy is új telefonon.
2020. dec. 14. 16:50
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ez az, amiről szó van.

2020. dec. 14. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja kikapcsolni szeretnéd? Szerintem azt sehogyan sem lehet. Elfogadtad a felhasználói feltételeket. És ez az. Vagy ne fogadd el, de nem használhatod a rendszert és lesz egy darab fémed.
2020. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Másnál is be van ez kapcsolva?
2020. dec. 14. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél. Alapból. Más gyártónál is.
2020. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na akkor megnyugodtam, köszi! Csak valamiért úgy emlékeztem, hogy ezt a funkciót én kapcsoltam be véletlen múlt héten, de akkor rosszul emlékeztem.
2020. dec. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!