Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok?...

Melyik telefont választanátok? Iphone 12 128GB Vagy Huawei P30 Pro 8GB ram 128GB?

Figyelt kérdés

Most nem vagyok arra kíváncsi hogy jaj szar az android

Vagy jaj szar az ios

Normális érveket szeretnék mert nem tudok dönteni



2020. dec. 13. 21:30
A kérdező szavazást indított:
Iphone 12
Huawei p30 pro
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy kaliber a 2 telefon. A Huawei egy tavalyi évi flagship az Iphone 12 meg kb 2 hónapja jelent meg. Nem egy kategória a 2 mobil.
2020. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi az tavalyi, jövőre már 2 éves modell lesz. Ilyet nem igazán érdemes már venni. Iphone meg hosszútávra pont, hogy jobb mint a huawei (legalább is ez a 2 modell közül, amit felsoroltál).
2020. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg nem 1 kategória a 2 telefon, de elsősorban azt Neked kell tudni, hogy melyik rendszer jön be jobban, személy szerint Te melyiket találod egyszerűbbnek, amit könnyebben megszoksz, mint a másikat! Papírforma szerint pedig a lényegesebb különbségek:

iPhone: jobb processzor, nagyobb felbontású kijelző, jobb videós képességek, újabb típus

Huawei: nagyobb ram, bővíthető memória, nagyobb akksi, nagyobb felbontású kamera, infraport, jobb ár-érték arány

Képminőségben kb. azonos a fényképezőjük, és a P30 Pro amúgy az egyik utolsó Huawei, amin még van GMS ! Én például eleve Android-párti vagyok, de főként inkább a felsorolt tulajdonságai miatt is inkább a Huawei-t venném! Majdnem 2 éves ugyan, de még az sem elavult, ráadásul az előző telefonom is Huawei volt, és nekem például nagyon jó tapasztalatom van a márkával, csak a mostani legújabbakat nem venném meg a GMS hiánya miatt!

2020. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
2 közül csak is a Huawei venném meg mert Android párti vagyok.
2020. dec. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
81%

Nekem p40 liteom van, és sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy senkinek sem ajánlom. Minden googleos appért szó szerint vadásznom kell, és emiatt ami megvan az is bugos, mert ugye magadnak kell telepíteni, és frissíteni.

De hogy ne csak rosszat mondjak, kamerája, akuja nagyon jó. De sajnos fotózás és telefonáláson kívül semmire se jó. Appgaleryben még a mesengert sem lehet letölteni.

Én mindenképp az Iphonet venném, hiába vagyok android párti.

2020. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
#5-ös, a P40-es szérián már valóban nincsenek Google-szolgáltatások, de a P30-as szérián még igen! Lehet, hogy Neked P40 Lite van, de a kérdésben P30 Pro szerepel, nézd a számokat is!
2020. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Rühelem az iOS -t, de Google által száműzött Huawei -t biztos nem vennék.
2020. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"de Google által száműzött"

Helyesbítek: Trump által száműzött. :)

2020. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

oké... a de a lényegen nem sokat változtat. :-)

Mármint hogy jelenleg nincs rendes alkalmazás beszerző helye, így frissítés is manuális.

+ nem tudom az "APK Pure" amire hivatkozik többnyire mennyire biztonságos.

2020. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, esetleg néz meg egy jobb Xiaomi -t. ;-)

[link]

2020. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!