Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pannon szolgáltatóról hogyan...

Pannon szolgáltatóról hogyan kell váltani Vodafonra?

Figyelt kérdés

Kártyás vagyok a Pannonnál, van is még pénz a kártyámon.

Mi a módja a váltásnak.

Az eredeti szerződésem nincs már meg. És nem ebben a városban kötöttem eredetileg szerződést, ahol most élek.

Itt helyben tudom intézni?

Szerződés nélkül?


2010. aug. 12. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem a kérdést. Kötsz a vodánál egy új szerződést, megkapod a kártyát, és már vodás is vagy. A saját kártyádat nem lehet átállítani.
2010. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy mit nem értessz a kérdésemen.


Vagyis a telefonszámom megváltozik?

És akkor mi az a számhordozás?

2010. aug. 12. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
A telefonszámod megváltozik természetesen, ha új Simet kapsz. A számhordozásról pedig a vodánál és a telenornál si érdeklődj, hogy hogyan működik náluk. Azt csak ők tudják megmondani.
2010. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint számhordozásnál nem változik meg, de erről mondom, náluk érdeklődj, mert ez midnen szolgáltatónál eltérő, egyes esetekben nem is emgvalósítható.
2010. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit zagyvál az előttem lévő, megpróbálok neked értelmes választ adni!

1.Számhordozás minden esetben megvalósítható, ha nincs tartozásod a jelenlegi szolgáltatónál!

2.Bemész a Vodafonhoz elmondod mit szeretnél, és ők MINDENT elintéznek helyetted, 2 héten belül meg is kapod az új kártyádat a régi számmal.

3. Egyes esetekben kérik a régi szolgáltató szerződését, de ne aggódj ha nincs meg adnak másolatot(persze az eredeti tulajnak, ha te vetted neked ha nem akkor annak aki nevén van)!

4.Az új vodás kártyához már csak egy vodás(vagy független) mobil kell.Ha a régi telenor függő akkor azt nem tudod használni vele!

2010. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm

:_)

2010. aug. 12. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!