Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom törölni az egyes...

Hogy tudom törölni az egyes alkalmazásoknak az összes adatait? (android, Hauwei P8 Lite)

Figyelt kérdés
Tehát van egy alkalmazás, amit kitöröltem (mármint az ikont), de csak néhány MB törlődött ki, holott szinte biztos, hogy sokkal többet foglal(t).

2020. dec. 14. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nincs a telefonodon alapból beépített program rá, akkor clean cleanerrel.
2020. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a clean cleanert, de nem látta már az alkalmazást és az adataid se. Ez olyan, mint amikor pc-n uninstall-lálod a programot, de az nem törli ki az elmentett fájlokat.
2020. dec. 14. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig az a felesleges fájlokat is takarítja. Lehet jobban jársz egy gyáriállapot visszaállítással. :?)
2020. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ehhh...Sok időt vesz igénybe: újra letölteni az alkalmazásokat és beállítani, ahogyan működik most a telefon.

De átgondolom még.

2020. dec. 15. 08:08
 5/6 anonim ***** válasza:

SD Maid -el (vagy annak Pro változatával) érdemes (szerintem) még megpróbálni. Az én esetemben több maradványt is sikeresen törölt már, illetve más szemetet is (log; reklám fájlok; stb.).


Viszont én az esetek többségében más megoldásokat is használok a készüléken maradó dolgok eltávolítására (fájlkezelő; a rendszer takarító funkciói + a rejtett rendszer funkciók; illetve az SD Maid Pro képességeit vegyesen).


Gyakran elég számomra egy (jó) fájlkezelő is, hogy a programok által létrehozott különböző helyeken lévő maradványokat megtaláljam, de van amit root jogosultság hiányában el sem érek, arra viszont a rendszer és az SD Maid Pro együtt valamennyire jó, hogy egy kicsivel több dolgot töröljek, de root jogosultság nélkül így sem lehet mindent eltávolítani, sajnos.

2020. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem járt sikerrel az SD Maid. A programtisztító opciónál csak néhány MB-ot lehetett volna felszabadítani.


Jó lenne, ha lenne egy olyan alkalmazás, ami látja, hogy az egyes programok Összesen mennyit foglalnak minden termelt fájllal együtt. Nem tudom, hogy létezik-e ilyen program.?

2020. dec. 17. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!