Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jeleznek az okostele...

Miért nem jeleznek az okostelefonra telepített alkalmazások, pl. Viber, Messenger, Battery charger?

Figyelt kérdés

Korábban ezek az alkalmazások jeleztek pl hanggal, hogy jött üzenet vagy hívás, illetve, hogy feltöltődött vagy lemerült a telefon akkuja.


Most egyik sem jelez. Ez miért van és mit kellene beállítani, hogy rendesen működjenek?



2020. dec. 16. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem jelez a Messenger, mióta telefont váltottam. Követem a kérdést.
2020. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Értesítések beállításánál nincs kikapcsolva, h ne jelezzenek? Vagy energia takarékos mód, mobilinternet/wifi-n se jelez? Illetve, ha túl van terhelve a telefon, akkor se mindig tud jelezni - sok háttérben futó alkalmazás stb.
2020. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkumulátor --> Alkalmazásindítás --> Kézi kezelés: automatikus indítás, másodlagos indítás, futtatás a háttérben

(EMUI 10, de szerintem más rendszereken is hasonlóan van)

Ezeket kapcsold be.

2020. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, sajnos az enyémben nincs ilyen.
2020. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!