Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom, hogy jó kategóriát...

GyBlanka54 kérdése:

Nem tudom, hogy jó kategóriát választottam-e, de mennyi mobilnetre lenne szükségem, hogy legalább 3×45 percet kibírjon folyamatos használatra?

Figyelt kérdés
Online tanulok és meg lesz tartva 3 órám, és nem tudom, hogy mennyi mobilnetre lenne szükségem ehez, hogy mindhárom órán részt tudjak venni. Igaz, hogy az egyik órán csak a felelő van bent pár percig, de ki tudja.

2020. dec. 16. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon minőség függő, az online tanulásos platformokat nem ismerem


ha van video, hang patika minőségben, akkor 45perc is elvihet 1gb-ot akár többet is


én a helyedben egy napi korlátlan mobiljegyet aktiválnék be, akkor ezen nem kell izgulnod


szerintem minden szolgáltatónál van, és kb 1000 forint

2020. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálam a telekomnál is van az alkalmazáson belül aktiválható 24 ósás korlátlan net - 990 Ft

Meg van 3 és 10 napos is.


Illetve most van akciós heti 2 napos ingyenes korlátlanság is.

2020. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Telenor-os vagyok, és korlátlan net ott nincs, vagyis havi korlátlan net meg beszélés majdnem 20E-ért. Google meet és discord-on lesznek holap óráim, csak a matekom lesz dc-n a másik 2 meet-en.
2020. dec. 16. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:

hát akkor biztos másik internetet nézünk ha nem találtad meg :)

kártyásoknak:

[link]

előfizetéseseknek:

[link]

2020. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!