Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges telefonon időzítő...

Lehetséges telefonon időzítő hangot (azt a sűrű kattogást) némítani úgy, hogy mindeközben más hangot nem némítok? (Huawei P8 Lite, android)

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
engem is idegesít, de nekem nem sikerült kikapcsolni. így mikor időzítőt használok, kilépek a progiból, majd csipog..
2020. dec. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nekem nem megoldás, mivelhogy megfigyeltem, hogy úgy működök, hogyha folyamatosan látom, hogy mennyi idő van hátra, akkor gyorsabban tevékenykedek. (Nem telefonon tevékenykedek, ezért az mindig szem előtt lenne.)
2020. dec. 17. 07:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért, ha már "okos" telefonnak nevezik ezeket a készülékeket, akkor elvárandó, hogy a minimum okos szintet lépje meg. Sajnos már nevet nem tudok adni, mint: buta telefon.
2020. dec. 17. 07:58
 4/7 Szirty ***** válasza:

"elvárandó, hogy a minimum okos szintet lépje meg"


Erősek az elvárásaid.

(lásd még: kos otthon, okos tégla, okos karkötő, intelligens mosópor, stb)


A marketing és az ésszerűség nem ugyanazon a bolygón lakik.

2020. dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Használj másik timer appot, probléma megoldva.
2020. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos az okos eszközök terjedése az okos felhasználók arányára negatív hatással van.
2020. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Óh! Én kérek elnézést, hogy ilyen nagyok az elvárásaim. :D

Teljesen igazad van.


Olyan alapvető akalmazásnak tekintettem az ébresztő+stopperóra+időzítőt, hogy ez eszembe se jutott. Köszönöm a gondolatot!


Egyetértek 6-os!

2020. dec. 18. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!