Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintek megéri iPhone 6s...

Szerintek megéri iPhone 6s 35ezèrt? 128gb verzo még nem volt soha iPhonom

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
nem eri meg, mert ez mar 6 eves modell, alig fogod tudni rendesen hasznalni olyan elavult.
2020. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem eri meg. Vegyel 40ert egy also kozepkategorias xiaomit es minden tulajdonsagaban megveri a tobb eves iphont. Az informatika fejlodik leggyorsabban ami ma uj ket ev mulva szemet lesz kb.
2020. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Egy 7-et vag 8-at vegyel legalabb.
2020. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 4 eve van, jol mukodik, en vagyok a masodik gazdaja, de mar lassan en is lecserelem. Igazabol nem nagy penz erte, ha esetleg nem jon be, de csodat ne varj tole azert.
2020. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Nézd meg az akkumlátorát, hogy hány %-on van a teljesítménye...


Ha kipróbálod az iPhonet nem akarsz többé viszatérni droidra..

2020. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
nagyon vékony és törékeny felépítése van, nekem ez volt az első ami nem tetszett benne (én 15 ért vettem annyit megért xd) az akksija nem túl jó ha használt. ha minden áron iPhonet szeretnél hogy Iphoneod legyen, az 5C-t ajánlom. mivel nagyon régi, nagyon olcsó is de masszívabb készülék sokmindenre lehet használni, és amit vettem annak az akksija fényévvel erősebb a 6s-énél. szép színei is vannak. mit tud a 6S? fut rajta sok játék pl Lol, Sims, Episode, Hogwarts Mysery. kameraminőség jó. az androidos telefonokkal ellenben a rendszer stabilabb, be van védve a vírusoktól. a zeneletöltés fájlletöltés viszont macerásabb.
2020. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

6-os: nem macerásabb, ha fizetsz érte :D


Amúgy nekem SE-m van, ami hardverileg 6s. Februárban lesz nálam 4 éve, újan vettem. Még ma is teljesen jól használható, nem akad, korához képest gyors. Az egyetlen baja talán a kevés memória.

Akkunak a %-át hiába nézed. Nekem 89%-ot ír, de nagyon gyorsan merül.

A helyedben én nem venném meg. Nem látom értelmét, hogy miért akarnál 5 éves telefont. Persze 2 évig még biztos, hogy használható lesz, akár 3 + számolj akku cserével.

2020. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotban van akkor kb. ennyit ér.
2020. dec. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Morzsi007 ***** válasza:
68%
Ha tényleg jó állapotban van, max az aksival lehetnek gondok, de ha ügyes vagy, Te is ki tudod cserélni. Ahogy írták ennyit ér, még egy évig támogatott lesz, utána is lehet majd használni, van a családban nekünk is SE, ami megegyezik hardverileg. Ennyibe kerülő Androidosnál jobb lesz. De ne felejetsd el, ez 5 éves telefon, nem olyan fürge, mint új korában.
2020. dec. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 HappyGuy DJ ***** válasza:
Szerintem megéri. Nekem is 6s van.
2020. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!