Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölti a telefonomat...

Miért nem tölti a telefonomat a töltő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap leesett a telefonom az asztalról, miközben töltőn volt. Nem gondoltam semmire és csak visszatettem az asztalra. Később láttam, hogy nem tölti, csak úgy, ha erősen belenyomom és megfordítom a telefont. Mit tehetnék? Nagyon remélem, hogy csak a töltő romlott el, de az lehetséges hogy azzal a töltőcsatlakozóval történt valami? Nagyon aggódok, mit csináljak?

2020. dec. 18. 08:09
 1/2 Leveltetu ***** válasza:

Amennyiben zsebben hordod a telefont, megesik, hogy a csatlakozó megtelik szösszel ez adja azt a helyzetet, hogy a csatlakozóban erőssen kell belenyomni a töltőt. Vegyél egy varrótűt vagy egy bármilyen tű is megteszi ami nagyon hegyes, és a csatlakozó körül finoman piszkálgasd a csatlakozó fenekét közben erőssen fujj bele egyik részről a csatlakozóba(mintha sípba fujnal)...Meglepődsz majd mi kosz (szöszök, pór stb.) fog onnan kijönni (iphone-tol androidosig minden csatlakozónak ez a kezdeti baja). Amennyiben kitisztítottad a csatlakozót és ez nem oldotta meg a tőltési problémát, ajánlom egy szakszervíz felkeresését mivel az eséstől lehet, hogy megsérült a csatlakozó...

Remélem segitettem.

2020. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp kipróbálom, hiszen tényleg zsebben hordom, viszont az esésig semmi baja nem volt, leginkább ezért aggódom. Lehet, hogy tényleg csak a szerviz a megoldás. Köszönöm a hasznos választ!
2020. dec. 18. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!