Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A hívásátirányításnak van díja?

A hívásátirányításnak van díja?

Figyelt kérdés

Két telefonom van. Egy 20as és egy 30as.

A 20ast használom, ezen internet van, de nem tudok hívni, csak ha feltöltöm. Ezt a számom ismeri mindenki, 9éve használom


Aztán kaptam nemrég egy 30as telefont. Ez előfizetéses, nincs rajta internet, de korlátlanul tudok beszélni rajta. Mivel lb senki nem ismeri ezt a számom, így szökőévente csörög. Emiatt szinte sosincs nálam. Ám ha mégis hívnak nem veszem észre.


Ma eszembe jutott a hívás átirányítás. A 30ason a beállításokban beállítom. Beírtam a 20as számát, működik is, tényleg a 20as csörög.


Ennek lehet valami díja? A net most nem volt a barátom ebben a kérdésben.


2020. dec. 18. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Van.

Pl.


[link]

2020. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

A Telenornál csak a külföldi fizet:

[link]

2020. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magának a hívásátirányítás szolgáltatásnak nincs díja


Viszont a forgalmazás már akár díjköteles is lehet!

Tehát ha a 30-as számod díjcsomagjából (ahonnan átirányítod a hívást) a 20-as szám hívásának van díja akkor azt a szolgáltató ki fogja számlázni. Mivel ez egy kimenő hívásnak minősül

A megoldás: olyan díjcsomagot kell rá rendelni amivel korlátlanul lehet hívni más belföldi mobilhálózatot


Ezt sajnos egy céges szám miatt tanultam meg. A cégest áriányítottam a sajá számomra és a főnök leb...ott hónap végén amikor megkapta a számlát. :D

2020. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ó basszus. Akkor ezt lehet visszaállítom.


Bár az átirányított szám korlátlan, de inkább nem fizetnék plusszba.

2020. dec. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!