Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyetem mellé vettem ipaden,...

Egyetem mellé vettem ipaden, pencilt. Melyik appal tudok előadás pdf diába beleírni? Plusz további hasznos appok?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, hogy tudjam rendszerezni jól a dolgaimat rajta.


Pdfeket mappánként, tárgyakhoz párosítva, tudjak mellé jegyzetet is írni és csatolni, vagy képet betenni.

Illetve pdf-be beleírni! Ez nagyon fontos lenne.

Jelenleg arra sem jöttem rá, hová kerülnek a letöltések (pdf, zoom videó, stb)


2 órája nézem a youtube videókat, de nem tudom eldönteni, melyik a legjobb számomra. Sok alkalmazás fizetős, de nem baj, ha jó az alkalmazás, de feleslegesen fizetni nem szeretnék.


Tippek esetleg?


2020. dec. 19. 17:34
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia! Amit mindenképp NAGYON ajánlok, az a goodnotes 5. Ugyan fizetni kell érte (egyszer), de semelyik másik app a nyomába sem ér. Csinálnod kellett egy icloud fiókot, oda kerül az összed dokumentumod, amit a fájlok mappában fogsz megtalálni (ott is az icloud albumot keresd). Megnyitod a pdf-et es megosztod (meg mindent amire irni szeretnel) es kiválasztod, hogy goodnotes appal osztanád meg, onnan pedig márcsak megnyitod, elnevezed és lehet is használni. :)
2020. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

evernote-ot is próbáld ki!

[link]


a letöltések a letöltésekbe kerülnek

Fájl app

a videók meg a fotókba kellene hogy kerüljenek.

2020. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyetem IT-sei adtak listát, és segítettek telepíteni is a hallgatóknak a megfelelő alkalmazásokat. Csinos lányoknak főleg.
2020. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az evernoteot kipróbálom, köszi!


Ebben a goodnotes 5-ben ha megnyitok egy pdf előadást, ami tele van diákkal, tudok bele szabadon bárhová írni? Esetleg plussz üres oldalt belecsatolni bárhová, amibe jegyzetelhetek plusszban?


Még egy kérdés!

Letöltöttem a microsoft wordot és mindent abban nyit meg kb, de jól látom, hogy ahhoz hogy használhassam, havi 2200ft-ot kell fizetni? :D egy sima wordert?

2020. dec. 20. 01:16
 5/9 A kérdező kommentje:

Az evernote jó lenne, de nem enged pdf-be írni, csak prémiummal, ami megint évi 15.000 vagy havi 2.200ft.


Goodnotes 5-ot megvegyem akkor? Abban lehet és nincs további díja?

2020. dec. 20. 04:11
 6/9 anonim válasza:

A goodnotesban tudsz igen barhova beleirni, valamit barmilyen lapot tudsz behelyezni barhova (kockas, vonalas, sima stb.). Nincs semmi tovabbi dija :)

Wordot biztositanak az egyetemek, de te is beutod a googleba, hogy diak word az elso oldalra felregisztralsz (diakkal) es onnantol fogva ingyenesen tudod hasznalni.

2020. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendben, nagyon köszi a segítséget, megy a zöld!

Még annyi, hogy a notability alkalmazásról van valami infód esetleg? Az hogy szuperál?

Mivel jobb vagy rosszabb, mint a goodnotes? (Angol videót találtam, de nem igazán értem, németes vagyok)

2020. dec. 20. 13:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Elnézést kivánok, de ezt az ingyenes legyen, de tudjon minden dolgot én nem vágom...

Gondolj már bele, hogy ha ráköltesz 5-10 ezret egy appra akkor az egész fősuli alatt használhatod és a segítségével olyan tudásra teszel szert amivel nyugdíjazásodig pénzt fogsz keresni.

Az app ára kb az első munkahelyeden az első napi fizetéseddel már meg is térül.

6-7 doboz cigi vagy 2 tálca sör kerül annyiba mint egy átlag app.

2-es voltam.

2020. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1: miért baj az, ha érdeklődök az árakról? Ha ugyan azt megkapom ingyen, mint amiért fizetni kell, miért fizessek?

Illetve az sem mindegy, hogy egyszeri összeg és tényleg hasznos életem végéig, vagy havi díjas, ami éves szinten drága.


2: nem iszok, nem dohányzok, elég rossz a hasonlat.


3: igen, lehet 1 nap alatt megkeresem majd, de jelenleg egyetemista vagyok, muszáj spórolnom.


+1 nincs azzal baj, ha valamiért fizetni kell, meg is vettem a goodnotes 5-öt és minden vágyam kielégíti, teljesen jó és hasznos.

Ellenben az általad javasolt app havi vagy éves díjas, ami rengeteg pénz.

5 évig leszek az egyetemen, az 75.000ft-ba került volna, ha havonta veszem, 125 ezerbe.


Ellenben a goodnotes egyszeri 3.000ft volt.

2020. dec. 20. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!