Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány vattos töltőfejet használ...

Hány vattos töltőfejet használhatok az iphone se(2020) készülékemhez?

Figyelt kérdés

Karácsonyra fogom megkapni a fent említett telefont és a telekomban egy külön töltőfejet is megkellet venni, mert a dobozban nem adnak hozzá. Egy 20 W-os teljesítményű töltőfejet vennünk meg(azt hozta ki a telekomos eladó), de itthon láttam, hogy elvileg csak 18 W-tal lehet tölteni ezt a telefont. Nem baj, hogy nagyobb a töltőfej teljesítménye és csak 18 W-ot fog a telefon belőle használni vagy vigyen vissza és cseréljem kissebre?

A válaszokat előre is köszönöm.



#Iphone SE #töltő teljesítménye
2020. dec. 21. 07:17
 1/8 A kérdező kommentje:
*vettünk
2020. dec. 21. 07:27
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

7500 wattos a villanyóran a biztosíték.


Ezek alapján, szerinted ?

2020. dec. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha van egy víztartályod ami 20 liter/másodperc mennyiségben tud vizet szolgáltatni, de a lovad csak 18lter/másodperc mennyiséget tud meginni.


Mi fog történni?


Lecseréled a víztartályt 18literesre? vagy iszik a ló amennyit iszik a többi meg megmarad

2020. dec. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
96%

Meg is válaszoltad a kérdést.

"Nem baj, hogy nagyobb a töltőfej teljesítménye és csak 18 W-ot fog a telefon belőle használni vagy vigyen vissza és cseréljem kissebre?"

Nem.

2020. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zzzoli ***** válasza:
78%

#2

Teljes fogalomzavarban vagy. Milyen biztosíték 7,5kwattos? A biztosítéknak terhelhetősége van, amelyet áramerősségben adnak meg [A].

2020. dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gabenito válasza:
71%

Szia!

Nekem volt ilyen telefonom, és vagy 18w vagy a 27w gyári adapterrel töltöttem, semmi baja nem lesz tudja a gyors töltést azonban az akkumulátort kicsit jobban avultatja, mint a lassú 5w-os töltés.

Arra próbálj meg figyelni, hogy 20 és 80% között ingadozzon az akkumulátor töltöttségi szintje az tesz neki a legjobbat. Ez a telefon egy ilyen erős töltőfejjel kb. 20 perc alatt feltölt 20-ról 80-ra.

2020. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 HappyGuy DJ ***** válasza:
Nálunk otthon 10 wattos van de nem se-m van hanem 6s-em.
2020. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd vissza es valassz minel kisebbet. A nagy watterteku toltofejek gyorsan felnyomjak az aksit viszont roviditik az elettartamat es melegszik a keszulek. Lehet, hogy ipad toltofejet kaptal..
2020. dec. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!