Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem küld még mindig...

Miért nem küld még mindig értesítést a Messenger?

Figyelt kérdés
Ha ír valaki, akkor vagy nem küld értesítést és csak akkor látom, ha belépek az alkalmazásba vagy csak később jelez. Van amikor 15 perccel később, de olyan is volt hogy több mint egy nap után küldött értesítést. Tudom, hogy voltak problémák a Messengerrel, de azt hittem, hogy ezek már megszűntek. Ha valaki tudja mitől lehet, akkor kérlek írja meg, mert már azon is gondolkozom, hogy a telefonommal van gond.

2020. dec. 22. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez már ilyen lett, ilyen marad. El kell fogadni sajnos.
2020. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%
Egy rakás szar az egész, ráadásul rengeteg helyet foglal és még az akksit is zabálja...
2020. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Én inkább a Lite verziót használom, az működik, és nincs tele reklámmal sem.
2020. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert még mindig szar xd
2020. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Janee1990 válasza:
Nekem is ez a probléma volt. Én letöröltem az appot majd újra telepítettem. Első megnyitásnál az értesítések engedélyezését kérte és azóta működik. A furcsa az egészben az, hogy az értesítések végig be voltak kapcsolva a beállításokban.
2020. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!