Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság mennyire számít...

Manapság mennyire számít elavultnak egy iPhone 6s okostelefon?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 12:37
 1/2 xKakashix ***** válasza:
100%
eléggé, egy 5 éves telefonról beszélünk, ami az iphone-ról elmondható, hogy nagyjából egy 4-5 évet bírnak, szóval ilyet semmiképp se vennék már, mert ennek épp itt az ideje a váltásra
2020. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

En most valtottam 6s-rol SE 2020-ra. Oszintem mondom teljesitmenyben nem latok hatalmas valtozast. A kamera jobb. Aksi tobbet tart de nyilvan azert mert uj telo es az apple sem irt at softban valamit, hogy direkt meritse mint a regi modelleknel szokta.

Hianyzik a jack csatlakozo.


Az iphone 6s elavult sajnos mivel tobb szoftver frissitest nem fog kapni. Ez azt jelenti, hogy kb 1 ev es az appok kozul sem fog minden futni.


En azert valtottam mert a 16gb nem volt eleg mar illetve az apple tamogatottsag miatt gondoltam, hogy most jobb arban tul tudok adni a 6s-en mint mondjuk 1 ev mulva.

2020. dec. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!