Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone plusz telefonok...

Az iphone plusz telefonok jók,32 gigás?

Figyelt kérdés

Iphone 7 plusz 32 gigás telót kaptam karácsonyra. Igaz használt,de így is 85 ezerbe volt.szép hibátlan készülék.

Nekem meg sohasem volt apple,,,, iphone semmi almás cuccom nem volt. Arany hátlapért nem vagyok elragadtatva,de ami iphone az nem lehet ciki.:)


2020. dec. 23. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Az A50-en (128/4 GB-os verzió) másfél éve 88e volt újonnan, s azért van különbség...


[link]

2020. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát... 4 éve volt ez csúcstelefon. Eléggé eljárt felette az idő. De persze ez szifon, szóval kap még szoftverfrissítést. De ez a gyenge akksin, béna kijelzőn, elavult kamerán, kicsi tárhelyen nem javít már. 4 év a telefonpiacon túl sok... újonnan nem ér ennyit, nemhogy használtan!!
2020. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mennyit ér? Újonnan 2X ennyi.
2020. dec. 23. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

hát...lehetett volna 20e-vel olcsóbban is kapni, de már mindegy.

( [link] )


meg 8-ast is: [link]


legközelebb nézzetek szét jobban. :(

2020. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkuja 92%-os, kaptam hozzá piros szilikon tokot és van hozzá 1 hedszet ami allitolag eredeti és 10e forint és új üvegfoliát is rakott rá


Fiam állítja, hogy még 10 évig telefon lesz. Engem meg a Gigabájt nem érdekel.

55 éves nő vagyok. Szerintem ez az én korosztályomnak ez a teló több mint jó.

Azért várom még a kommenteket!

2020. dec. 23. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:
A tíz év erős túlzás, tekintve hogy ez már most egy 4 éves modell, de pár évig még használható lesz.
2020. dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

10 ezerért rakott rá üvegfóliát?

ha nem iglass volt akkor átverésnek érzem xd

2020. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

neem, szerintem a fülhallgatóra gondolt.

az earpods akörül van.

2020. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!