Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen más csúcskategóriás...

Milyen más csúcskategóriás telefon van olyan minőségű és tud annyit, mint az Iphone 12 pro?

Figyelt kérdés
Elsősorban jó kamerája, erős procija miatt tetszik. Pénzem is lenne rá, de valahogy az apple köré felépült sznobéria kicsit taszít. A Huawei-t is dícsérik, de nekem gond google applikációk hiánya. Eddig Samsungjaim voltak, de azok 2 év után mindig megadták magukat és én nem szeretek gyakran telefont cserélni, ezért is választok általában csúcskategóriát.

2020. dec. 23. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne taszítson... próbáld ki!
2020. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Se Samu, se Huawei, se Iphone...hű, selejteztél ám. :D

Talán OnePlus-t mernék ajánlani.

2020. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért is érdekel a sznobéria, vagy bármi más?

Engem az ilyen soha nem érdekelt, sokkal fontosabb, hogy én mit akarok.

2020. dec. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még idén megjelenik a MI11 pro.Igaz csak kínában,de januárra biztosan ideér.
2020. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Videóban az iphone-ok verhetetlenek, fotózás szempontjából vannak nála jobbak, persze ez szörszálhasogatás, ebben a kategóriában nem igen lehet mellé nyúlni valamiben ez jobb, valamiben a másik. A támogatás már más kérdés. Innentől kezdve rajtad múlik mit szeretnél, az oprendszer ismerete, használata is döntő lehet.
2020. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:
Ja, ha nem szeretnél gyakran telefont cserélni, akkor iphone-t javasolnék.
2020. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!